PK-4025C-40 TOOL KIT EDE WITH SOLD. IRON UK PLUG
PK-4025C-40
Внешний вид товара может отличаться от представленного
  Техническая документация: PK-4025C-40.pdf 85.5kb
Описательное содержание комплекта
Micro-Cutting Plier, Clean Cut Micro Nipper, Heavy Duty Long Nose Plier, Desoldering Pump, Solder Aid Tool Kit, Slot Screwdriver 2.0mm, Slot Screwdriver 2.5mm, Slot Screwdriver 3.0mm, Phillips Screwdriver PH00, Phillips Screwdriver PH0, Tamperfree Torx Screwdriver T5, Tamperfree Torx Screwdriver T6, Tamperfree Torx Screwdriver T7, Tamperfree Torx Screwdriver T8, Tamperfree Torx Screwdriver T10, Tamperfree Torx Screwdriver T15, Extremely Fine And Sharp Tip Tweezer, Super Fine Tip Straight Tweezer, SMD Tweezer, SMD Tweezer, 4 PCS Plastic Tweezer Set, Precision Knife, 40W Soldering Iron, Soldering Tip Cleaner, Helping Hand with Soldering Stand, 3 PCS Anti-Static Alignment Tool Kit, Quick-Fasten ESD Wrist Band, Vacuum pick-up Tool, PLCC Extractor, IC Extractor, Inspection Mirror, Flux Bottle
Внимание! Срок поставки по каждому складу может существенно отличаться!
Оплата — только безналичный расчет, 100% авансовый платеж.